Newsletter

TEXTO 1 i EN ACTION 1 - materiały dydaktyczne on-line

czwartek, 4 kwietnia 2019

Szanowni Państwo,

STREFIE NAUCZYCIELA (zakładka: Materiały dydaktyczne dla Nauczycieli > SZKOŁY PONADPODSTAWOWE) udostępniliśmy materiały dydaktyczne i dokumentację szkolną do nowych podręczników do 4-letniego liceum i 5-letniego technikum: TEXTO 1 i EN ACTION 1.

Pliki dostępne do pobrania to:

- programy nauczania

En Action > "Program nauczania języka francuskiego dla liceum i technikum – dla uczniów początkujących oraz kontynuujących naukę w wymiarze 2 godzin tygodniowo i więcej", autorka: mgr Magdalena DARMOŃ, © by EDU-KSIĄŻKA Sp. z o.o., Warszawa 2019

Texto > "Program nauczania języka francuskiego jako drugiego języka obcego w szkole ponadpodstawowej", autorka: dr Beata GAŁAN, © by EDU-KSIĄŻKA Sp. z o.o., Warszawa 2019

- rozkłady materiału

- przewodniki metodyczne

Wszystkie materiały dostępne on-line, a także dodatkowe karty pracy, testy, materiały audio i wideo oraz kod aktywacyjny do podręczników interaktywnych Texto i En Action znajdą się na płycie DVD-Rom "Ressources pédagogiques complémentaires pour la classe".

       
 więcej informacji    więcej informacji

Płyty DVD-Rom dostępne już w maju 2019 r.! Nauczycieli, którzy w roku szkolnym 2019/20 będą pracować z podręcznikiem Texto i/lub En Action, zapraszamy do kontaktu z doradcami Hachette w celu uzyskania kompletnego pakietu metodycznego.

Komponenty podstawowe kursów licealnych są już w sprzedaży w naszej e-księgarni, w księgarni językowej BOOKLAND o profilu romańskim (Warszawa, ul. Kredytowa 2) oraz innych księgarniach językowych.

Texto 1 podręcznik / Texto 1 zeszyt ćwiczeń

En Action 1 podręcznik / En Action 1 zeszyt ćwiczeń

Pozdrawiamy

Zespół Hachette FLE