Podręczniki wieloletnie

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie wydawnictwa Hachette FLE znajdują się podręczniki wieloletnie, zgodne z obowiązującą Podstawą Programową i spełniające warunki aktualnej ustawy o systemie oświaty:

- Adosphère 1 / 2 – podręczniki wieloletnie i materiały ćwiczeniowe dla gimnazjum

- En Action! 1 / 2 - podręczniki wieloletnie dla szkół ponadgimnazjalnych.

 

Gimnazjum

Adosphère 1 - nr dop. MEN 329/1/2011/2015 

Adosphère 2 - nr dop. MEN 329/2/2012/2016

Podręcznik wieloletni Adosphère to zaktualizowane wydanie znanego na polskim rynku i cenionego przez wielu nauczycieli gimnazjum kursu Hachette pod tym samym tytułem. Zgodnie z wymaganiami MEN, w podręczniku wieloletnim Adosphère, usunięto wszystkie zadania polegające na uzupełnianiu, odniesienia do innych publikacji wydawnictwa.

Cena podręczników wieloletnich i zeszytów ćwiczeń umożliwiają ich zakup przez szkołę w ramach dotacji MEN dla 1 i 2 klasy gimnazjum. 

Adosphère 1 podręcznik wieloletni - 23 zł

Adosphère 1 zeszyt ćwiczeń (materiał ćwiczeniowy) - 6,90 zł

Adosphère 2 podręcznik wieloletni - 23 zł

Adosphère 2 zeszyt ćwiczeń (materiał ćwiczeniowy) - 6,90 zł

Szkoły zapraszamy do składania zamówień na dotacjamen.pl - portalu zamówień podręczników w ramach dotacji MEN. Portal oferuje podręczniki do wszystkich przedmiotów. Gwarantujemy szybkość i terminowość realizacji zamówienia oraz bezpłatną dostawę do szkoły.

FRAGMENT PODRĘCZNIKA WIELOLETNIEGO - ROZDZIAŁ 3

 

Szkoły ponadgimnazjalne

En Action! 1 - nr dop. MEN 745/1/2015

En Action! 2 - nr dop. MEN 745/2/2016

Kurs En Action! przeznaczony jest dla klas początkujących lub kontynuujących naukę języka francuskiego. En Action! umożliwia realizację materiału w wymiarze 2 i więcej godzin tygodniowo.

W zeszycie ćwiczeń zostało uwzględnione kompleksowe przygotowanie do matury ustnej i pisemnej.

Prezentacja serii En Action, a także fragmenty podręcznika i zeszytu ćwiczeń En Action 1 znajdują się na stronie www.enaction.pl

 

Newsletter
Polecamy