Newsletter

LFF - nowe lektury uproszczone

10 grudnia 2018

Kolekcja lektur uproszczonych dla dzieci Lire en français facile wzbogaciła się o kolejne tytuły dla młodzieży szkolnej i dorosłych.

LFF dla młodzieży szkolnej - historie fikcyjne z właściwie dobranym słownictwem i zakresem gramatycznym, z żywą akcją i tematyką zachęcającą do lektury lub wysłuchania przygód młodych bohaterów

      http://hachettefle.pl/lff-le-sortilege-de-merlin-a2    http://hachettefle.pl/lff-lucas-sur-la-route-b1    http://hachettefle.pl/lff-maxime-et-le-canard-b1
WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ

 

LFF dla młodzieży szkolnej i dorosłych - klasyczne utwory literatury francuskiej dostosowane do poziomu zaawansowania językowego czytelnika i słuchacza.

 

           
WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ

Lire en français facile to kolekcja, która powstała, aby motywować uczniów do czytania tekstów w języku francuskim już od pierwszych lat nauki. Zawiera ilustrowane historie dostosowane do umiejętności językowych. Szeroka gama tematów zainteresuje dzieci, młodzież i dorosłych. W serii znajdują się uproszczone wersje znanych i cenionych dzieł literatury francuskiej jak i współczesna fikcja literacka. Dossier pedagogiczne umieszczone w każdej pozycji obejmuje zestaw urozmaiconych ćwiczeń wraz z odpowiedziami.

Książka zawiera płytę CD z pełnym nagraniem tekstu.

Prezentacja wszystkich tytułów LFF na stronie:

http://www.lire-en-francais-facile.com

 

Polecamy na długie, zimowe wieczory...

 

Wszystkie publikacje są dostępne w sprzedaży wysyłkowej oraz w warszawskiej księgarni językowej BOOKLAND (ul. Kredytowa 2). Zapraszamy!