Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną wydawnictwa Hachette.
Wszystkie proponowane podręczniki są owocem głębokiej i przemyślanej analizy Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ) i przedstawiają w praktyce jego główne założenia związane z uczeniem się, nauczaniem i ocenianiem.
Dokładamy wszelkich starań, by prezentowane podręczniki były zgodne z wymogami nowej podstawy programowej. Do wybranych kursów opracowaliśmy polskie edycje zeszytów ćwiczeń, które ułatwią uczniom samodzielną naukę oraz przygotują ich do egzaminów.
Odpowiadając na oczekiwania nauczycieli i wyzwania nowoczesnej dydaktyki w naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały multimedialne przeznaczone do pracy z tablicą interaktywną (TBI). 
Liczymy, że z pomocą naszych materiałów nauka francuskiego dostarczy wiele satysfakcji wszystkim uczniom oraz ich nauczycielom.


Rabat specjalny dla Stałych Klientów!
Udzielamy 15% rabatu od ceny detalicznej na całą ofertę edukacyjną! Aby otrzymać rabat, należy zalogować się na stronie przed dokonaniem zakupu. Książki wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych. Zamówienia o wartości wyższej niż 150 zł dostarczamy firmą kurierską na nasz koszt.
Życzymy udanych zakupów!


  

 

 

 

 


Newsletter
Polecamy