Nowości w ofercie edukacyjnej

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością przedstawiamy nowe podręczniki i materiały edukacyjne. W naszej ofercie wydawniczej znajdują się podręczniki dla szkół publiczych, kursy na zajęcia w szkołach językowych oraz materiały do samodzielnej nauki języka francuskiego.

We wrześniu 2016 r. uczniowie klas pierwszych i drugich będą korzystać z podręczników wieloletnich. Dwie serie podręczników zostały dostosowane do nowych wytycznych MEN i spełniają wymóg wieloletności:  ADOSPHERE  do gimnazjum oraz  EN ACTION  do szkół ponadgimnazjalnych.

Dla szkół językowych przygotowaliśmy TOTEM -  kurs bogaty w nowoczesne materiały dydaktyczne, oryginalne i ciekawe wideo zintergrowane z lekcjami oraz z ćwiczeniami interaktywnymi on-line.

Osobom, które chcą samodzielnie uczyć się języka, proponujemy FOCUS. Nowa seria materiałów okołopodręcznikowych składa się z 2 tomów: "Grammaire du français" oraz "Paroles en situation".

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami, a w przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z doradcami metodycznymi.

 


Adosphère - podręczniki wieloletnie dla gimnazjum

Nowe wydanie podręcznika Adosphère zostało dostosowane do wymogu wieloletności. Podręczniki zostały dopuszczone do użytku szkolnego i wpisane do wykazu MEN:

Adosphère 1 - nr dop. MEN 329/1/2011/2015

Adosphère 2 - nr dop. MEN 329/2/2012/2016

W dystrybucji znajdują się również zeszyty ćwiczeń do podręczników wieloletnich (tzw. materiał ćwiczeniowy).

Adosphere 


En Action! - podręczniki wieloletnie dla szkół ponadgimnazjalnych

En Action to nowy kurs języka francuskiego, przygotowany dla licealistów, którzy rozpoczynają lub kontynuują naukę języka francuskiego. Podręcznik został opracowany zgodnie z nowymi wytycznymi MEN - jest zgodny z obowiązującą podstawą programową i spełnia wymóg wieloletności.

Podręczniki dopuszczone do użytku szkolnego:

En Action! 1 - nr dop. MEN 745/1/2015

En Action! 2 - nr dop. MEN 745/2/2016

Szczegółowa prezentacja serii na www.enaction.pl

En_action 


Totem - nowoczesny kurs dla szkół językowych

Totem jest nowoczesnym kursem, bazującym na nagraniach video. Totem 1 został opracowany dla osób rozpoczynających naukę jezyka francuskiego. Kurs wyróżniają nowoczesne i atrakcyjne materiały dydaktyczne dla ucznia i nauczyciela, tj. nagrania video (miniserial edukacyjny), podręcznik interaktywny dla ucznia, ćwiczenia interaktywne na platformie TV5Monde.  

Kurs składa sie z 3 tomów: Totem 1 (poziom A1), Totem 2 (poziom A2) oraz Totem 3 (poziom B1) są już dostępne w sprzedaży. 

Totem 


Alter Ego+ 4 - nowa edycja podręcznika na poziomie B2!

Seria Alter Ego w nowej odsłonie! Podręczniki do poziomów od A1 do B2 zostały zaaktualizowane i uzupełnione o liczne i rozbudowane pomoce multimedialne.

Podręczniki Alter Ego+ 4 już w sprzedaży! 

 


FOCUS - kompletny podręcznik do samodzielnej nauki

Dwie nowe publikacje "Grammaire du français" - do nauki gramatyki oraz "Paroles en situation" - do nauki słownictwa i komunikacji mogą służyć samodzielnej nauce i stanowić uzupełnienie dowolnego kursu językowego.

Każda publikacja to kompletny podręcznik, który zawiera wprowadzenie teoretyczne, ćwiczenia z nagraniami audio oraz ćwiczenia interaktywne na www.parcoursdigital.com

Focus

 

 

 

Newsletter
Polecamy