Materiały dydaktyczne dla Nauczycieli

 

Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z materiałów dydaktycznych.

W związku z sierpniową aktualizacją systemu zabezpieczeń logowanie do Strefy Nauczyciela jest możliwe tylko z przeglądarki Internet Explorer .

Do czasu przywrócenia pełnej funkcjonalności Strefy Nauczyciela, zapraszamy Państwa do pobierania przewodników metodycznych i plików audio z francuskiej strony hachettefle.com

Pełna obudowa metodyczna do podręczników w polskiej edycji (En Avant, En Action i Texto) jest dostępna na płytach DVD-Rom wysyłkowo u naszych doradców. 

Dokumentacja szkolna (programy nauczania i rozkłady materiału) jest dostępna bez logowania na poniższych stronach serii podręczników:

LES LOUSTICS >>  (SP kl. 1-3)

SÉSAME >>  (SP kl. 4-6)

EN AVANT >>  (SP kl. 7-8)

EN ACTION i TEXTO >>  (szkoły ponadpodstawowe)   

 

* * *

Do pobierania plików konieczna jest REJESTRACJA (1) na stronie oraz posiadanie KLUCZA DOSTĘPU (2),

który otrzymasz KLIKAJĄC TUTAJ

 

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE I DOKUMENTACJA SZKOLNA:

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Szkoły ponadpodstawowe

Szkoły ponadgimnazjalne i językowe
Kursy specjalistyczne
Materiały uzupełniające

 

***

SZYBKA POMOC:

1. REJESTRACJA - Nauczycieli, którzy po raz pierwszy chcą pobrać pliki na stronie www.hachettefle.pl, prosimy o rejestrację.

a) Po rejestracji, na Państwa skrzynkę mailową automatycznie zostanie przesłany mail z linkiem aktywacyjnym. Dopiero po kliknięciu na link podany w mailu Państwa konto będzie aktywne.

b) Uwaga! W niektórych skrzynkach mailowych wiadomość z linkiem aktywacyjnym trafia do folderu SPAM (dotyczy to zwłaszcza domen: Onet i Wp).

c) Osoby, które mają trudności w rejestracji, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 22 667 58 08.

2. KLUCZ DOSTĘPU - Do pobierania plików niezbędne jest posiadanie klucza dostępu (LOGIN + HASŁO), które przesyłamy na Państwa skrzynki mailowe. Aby otrzymać KLUCZ, prosimy o kliknięcie na powyższy kluczyk.

a) Klucz dostępu składa się z nazwy użytkownika i hasła, jednak nie jest to Państwa adres mailowy ani wybrane przez Państwa hasło do logowania w portalu.

3. POBIERANIE PLIKÓW - Aby pobrać pliki, należy korzystać z przeglądarek: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera 31 lub Internet Explorer. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

a) Rozkłady materiału udostępniliśmy w formacie pdf. Nauczycieli, którzy chcą otrzymać pliki w formacie Word, prosimy o kontakt z doradcą metodycznym.

4. WSPARCIE TECHNICZNE I MERYTORYCZNE - W przypadku jakichkolwiek trudności lub pytań, pomocą służą doradcy.

 

 

 

Newsletter
Polecamy