Materiały dydaktyczne dla Nauczycieli

Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z materiałów dydaktycznych.

Uwaga! Do pobierania plików konieczna jest REJESTRACJA (1) na stronie oraz posiadanie KLUCZA DOSTĘPU (2),

który otrzymasz KLIKAJĄC TUTAJ

 

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE I DOKUMENTACJA SZKOLNA:

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Szkoły ponadpodstawowe

Szkoły ponadgimnazjalne i językowe
Kursy specjalistyczne
Materiały uzupełniające

 

***

SZYBKA POMOC:

1. REJESTRACJA - Nauczycieli, którzy po raz pierwszy chcą pobrać pliki na stronie www.hachettefle.pl, prosimy o rejestrację.

a) Po rejestracji, na Państwa skrzynkę mailową automatycznie zostanie przesłany mail z linkiem aktywacyjnym. Dopiero po kliknięciu na link podany w mailu Państwa konto będzie aktywne.

b) Uwaga! W niektórych skrzynkach mailowych wiadomość z linkiem aktywacyjnym trafia do folderu SPAM (dotyczy to zwłaszcza domen: Onet i Wp).

c) Osoby, które mają trudności w rejestracji, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 22 667 58 08.

2. KLUCZ DOSTĘPU - Do pobierania plików niezbędne jest posiadanie klucza dostępu (LOGIN + HASŁO), które przesyłamy na Państwa skrzynki mailowe. Aby otrzymać KLUCZ, prosimy o kliknięcie na powyższy kluczyk.

a) Klucz dostępu składa się z nazwy użytkownika i hasła, jednak nie jest to Państwa adres mailowy ani wybrane przez Państwa hasło do logowania w portalu.

3. POBIERANIE PLIKÓW - Aby pobrać pliki, należy korzystać z przeglądarek: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera 31 lub Internet Explorer. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

a) Rozkłady materiału udostępniliśmy w formacie pdf. Nauczycieli, którzy chcą otrzymać pliki w formacie Word, prosimy o kontakt z doradcą metodycznym.

4. WSPARCIE TECHNICZNE I MERYTORYCZNE - W przypadku jakichkolwiek trudności lub pytań, pomocą służą doradcy.

 

 

 

Newsletter
Polecamy