Newsletter

En Avant! 1 podręcznik dla kl. VII SP

5 kwietnia 2017

NOWOŚĆ!

Podręcznik En Avant! został opracowany z myślą o polskich nastolatkach, którzy rozpoczynają przygodę z jezykiem francuskim w znowelizowanej szkole podstawowej.

En Avant! 1 - poziom A1.1

Dwutomowy kurs jest przeznaczony do realizacji określonego w nowej podstawie programowej kształcenia ogólnego (rozporządzenie MEN z dn. 14 lutego 2017 r.) poziomu zaawansowania językowego dla języka obcego nauczanego jako drugiego na II etapie edukacyjnym.

En Avant! 1 uczy i motywuje!

En Avant uwzględnia wszystkie cele kształcenia i treści nauczania zawarte w nowej podstawiej programowej dla drugiego języka obcego nauczanego w wymiarze 2 godzin tygodniowo.

Nowoczesny podręcznik jest osadzony w tematyce atrakcyjnej dla współczesnego nastolatka. Treści jezykowe i zaproponowane różnorodne typy zadań (ćwiczenia w parach, małych grupach, projekty) zachęcają uczniów do aktywnej nauki języka.

Przejrzysta budowa działu sprzyja uczeniu się i nauczaniu poszczególnych kompetencji językowych.

Liczne odwołania kulturowe wzbogacają przekazywane treści i zachęcają do odkrywania kultury francuskiej i frankofońskiej.

En Avant! 1 w dotacji MEN

Książka spełnia wymogi podręcznika wieloletniego.

Cena podręcznika i zeszytu ćwiczeń możliwi zakup książek w ramach dotacji MEN. Książki będą dostępne bezpośrednio w wydawnictwie, na stronie www.dotacjamen.pl oraz w wydawnictwach edukacyjnych i u wiodących dystrybutorów.

En Avant! 1 - komponenty

     
       

  FRAGMENT PODRĘCZNIKA I ZESZYTU ĆWICZEŃ

     

Komponenty:

- En Avant! 1 podręcznik wieloletni + nagrania mp3

- En Avant! 1 zeszyt ćwiczeń + nagrania mp3

- En Avant! 1 zestaw metodyczny dla Nauczyciela (DVD-Rom)

- En Avant! 1 zestaw 3 płyt CD

- En Avant! 1 mapa Francji (plakat)

- "Trousse ludique"

***