Newsletter

EN ACTION 2 - materiały dydaktyczne on-line

wtorek, 2 czerwca 2020

https://www.hachettefle.pl/en-action?orderby=15

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że podręczniki EN ACTION 2 oraz TEXTO 2 uzyskały pozytywne opinie merytoryczno-dydaktyczne i językowe rzeczoznawców MEN i czekamy już tylko na formalne zakończenie procedury dopuszczenia podręczników licealnych do użytku szkolnego i wpis na listę podręczników rekomendowanych przez MEN.

STREFIE NAUCZYCIELA (zakładka: Materiały dydaktyczne dla Nauczycieli > SZKOŁY PONADPODSTAWOWE) udostępniliśmy przewodnik metodyczny oraz rozkład materiału do podręcznika EN ACTION 2 dla uczniów 4-letniego liceum i 5-letniego technikum.

Pliki dostępne do pobrania to:

- programy nauczania

En Action > "Program nauczania języka francuskiego dla liceum i technikum – dla uczniów początkujących oraz kontynuujących naukę w wymiarze 2 godzin tygodniowo i więcej", autorka: mgr Magdalena DARMOŃ, © by EDU-KSIĄŻKA Sp. z o.o., Warszawa 2019

Texto > "Program nauczania języka francuskiego jako drugiego języka obcego w szkole ponadpodstawowej", autorka: dr Beata GAŁAN, © by EDU-KSIĄŻKA Sp. z o.o., Warszawa 2019

- rozkłady materiału

- przewodniki metodyczne

Wszystkie materiały dostępne on-line, a także dodatkowe karty pracy, testy, materiały audio i wideo oraz kod aktywacyjny do podręczników interaktywnych Texto i En Action znajdą się na płycie DVD-Rom "Ressources pédagogiques complémentaires pour la classe"

Zestaw materiałów dydaktycznych do podręcznika En Action 2 już jest dostępny u doradców metodycznych. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wysyłki. 

Pozdrawiamy

Zespół Hachette FLE