Newsletter

En Action 1 w dodruku

czwartek, 17 października 2019

Szanowni Państwo, 

W odpowiedzi na liczne pytania o możliwość zakupu podręczników i zeszytów ćwiczeń En Action 1 dla szkół ponadgimnazjalnych dodrukowaliśmy oba komponenty En Action 1 dla 3-letniego liceum. Książki ponownie są w sprzedaży. 

Zapraszamy do zakupu:

En Action 1 podręcznik + CD

En Action 1 zeszyt ćwiczeń + CD 

Zamówienia wysyłkowe realizujemy za pomocą firmy kurierskiej FEDEX lub DHL w ciagu ok. 2 dni od złożenia zamówienia (dot. płatności PayU i pobrania) lub otrzymania potwierdzenia wpłaty w przypadku zamówień z opcją przedpłatny. Zamówienia z odbiorem własnym są realizowane przez księgarnię BOOKLAND o profilu romańskim w Warszawie, ul. Kredytowa 2 (lokalizacja w mapach Google). 

Dodruk podręczników i zeszytów ćwiczeń En Action 1 w edycji dla szkół ponadpodstawowych jest w toku. Książki będą dostępne niestety dopiero na początu grudnia.

En Action 1 dla szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych to ten sam podręcznik. Różnice pomiędzy obiema wersjami podręczników są niewielkie. Przedstawiamy je w poniżej.

EN ACTION 1    Szkoły ponadgimnazjalne    Szkoły ponadpodstawowe  
           
Nr dop. MEN   745/1/2015     939/1/2018    
Liczba stron (1)  144  144  
Nagrania (2) CD mp3 mp3 on-line  

(1) Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych zawiera 6 rozdziałów, podręcznik w nowej edycji - 5 rozdziałów (pierwsze 5 rozdziałów z poprzedniej edycji) oraz rozbudowane aneksy (strategie uczenia się, bilans gramatyczny oraz samoocenę). Rozdział VI z podręcznika En Action 1 SPG został przeniesiony do nowej edycji En Action 2. Treść rozdziałów jest identyczna dla obu wersji podręcznika i zeszytu ćwiczeń.

(2) Nagrania do pobrania dostępne na stronie: https://www.hachettefle.pl/podrecznik_en_action 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z doradcami metodycznymi.

Pozdrawiamy

Hachette FLE