Newsletter

Dyżur metodyczny 11-12 czerwca w Warszawie

wtorek, 8 czerwca 2021

Zapraszamy serdecznie Nauczycieli języka francuskiego na dyżur metodyczny!

Kiedy? W środę 9 i w piątek 11 czerwca w godz. 10:00-18:00, w sobotę 12 czerwca w godz. 10:00-14:00

Gdzie? W księgarni językowo-edukacyjnej BOOKLAND w Warszawie, ul. Kredytowa 2.

Zapraszamy na indywidualne spotkanie z p. Dominiką Ostrowską, doradcą Hachette FLE, która przedstawi nowości wydawnicze na zbliżający się rok szkolny 2021/22 tj. En Action 3 i Texto 3 dla szkół średnich,  Inspire dla szkół językowych i uczelni wyższych, Sésame, Explore i En Avant dla szkoły podstawowej oraz DELF Nouveau Format.

W trakcie dyżuru można zadawać wszystkie pytania pojawiające się przed wyborem podręcznika na nowy rok szkolny i przed rozpoczęciem pracy z nowym kursem. 

Dla osób zainteresowanych nowymi publikacjami przygotowaliśmy egzemplarze okazowe oraz bezpłatne zestawy plakatów gramatycznych i mapę Francji, a także grę planszową « A vous de jouer au B1 ». 

Dyżur metodyczny odbędzie się w księgarni posiadającej największą ofertę podręczników i materiałów edukacyjnych do nauki języków romańskich w Warszawie. Księgarnia posiada szeroko rozbudowany dział francuski, ale również hiszpański, włoski i portugalski. To jedyny punkt w stolicy, gdzie można skonsultować i zakupić wszystkie tytuły z katalogu Hachette FLE, również komponenty dydaktyczne dla nauczyciela tj. płyty CD, przewodniki metodyczne, karty obrazkowe...

Po spotkaniu polecamy spacer w pobliskim Ogrodzie Saskim i odwiedzenie ponownie otwartej Galerii Sztuki Zachęta lub Muzeum Etnograficznego.

Księgarnia znajduje się 500 metrów od stacji metra Świętokrzyska.

Jak do nas trafić? Podpowie https://goo.gl/maps/NvAM7aJcnZEHFM6e7 

       

Zapraszamy serdecznie!