Newsletter

Cosmopolite 4 zeszyt ćwiczeń już w sprzedaży!

poniedziałek, 29 lipca 2019

COSMOPOLITE 4 to czwarty poziom innowacyjnego kursu do nauki języka francuskiego od podstaw, dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych.

Cosmopolite 4 doprowadza ucznia do poziomu B2.

Podręcznik charakteryzuje się przejrzystą budową. Nowoczesne, atrakcyjne dokumenty autentyczne, odwołujące się do kultury frankofońskiej zapewniają systematyczną pracę nad wszystkimi kompetencjami językowymi, a podejście indukcyjne to ciekawy sposób na stopniową progresję językową.

Cosmopolite wyróżnia się bogatą ofertą multimedialną. Podręcznik ucznia zawiera płytę DVD-ROM z nagraniami audio i filmami.

 

Cosmopolite 4 podręcznik i zeszyt ćwiczeń są dostępne w sprzedaży wysyłkowej oraz w księgarni językowej BOOKLAND w Warszawie, ul. Kredytowa 2 (lokalizacja i wirtualny spacer po księgarni na stronie: https://goo.gl/maps/NvAM7aJcnZEHFM6e7)

Materiały multimedialne, tj. nagrania audio i wideo, oraz filmy z komentarzem metodycznym od autorów serii Cosmopolite znajdują się na stronie: https://cosmopolite.hachettefle.fr 

 

Wszystkie poziomy i komponenty COSMOPOLITE dostępne na stronie: https://www.hachettefle.pl/cosmopolite

Pozdrawiamy

Zespół Hachette FLE

 

PS: Na zdjęciu - nowości i tytuły ponownie dostępne w księgarni stacjonarnej (oprócz Cosmopolite 4, Exercices de grammaire en contexte i Le Bled Tout-en-un)