Newsletter

Cosmopolite 4 (poziom B2) już w sprzedaży!

wtorek, 7 maja 2019

 

COSMOPOLITE 4 to czwarty poziom innowacyjnego kursu do nauki języka francuskiego od podstaw, dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych.

Cosmopolite 4 doprowadza ucznia do poziomu B2.

Podręcznik charakteryzuje się przejrzystą budową. Nowoczesne, atrakcyjne dokumenty autentyczne, odwołujące się do kultury frankofońskiej zapewniają systematyczną pracę nad wszystkimi kompetencjami językowymi, a podejście indukcyjne to ciekawy sposób na stopniową progresję językową.

Cosmopolite wyróżnia się bogatą ofertą multimedialną. Podręcznik ucznia zawiera płytę DVD-ROM z nagraniami audio i filmami video.

Wszystkie komponenty w serii COSMOPOLITE na stronie: https://www.hachettefle.pl/cosmopolite

Cosmopolite 4 podręcznik jest dostępny w sprzedaży wysyłkowej oraz w księgarni językowej BOOKLAND w Warszawie, ul. Kredytowa 2.

Kolejne komponenty do poziomu B2 zostaną wprowadzone do sprzedaży w lipcu.

 

Dla Nauczycieli

Podręcznik Cosmopolite 4 zostanie przedstawiony na konferencji metodycznej na Warszawskich Targach Książki w sobotę 25 maja przez panią Violaine Jamen, doradcę Hachette Livre. * szczegółowe informacje *

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu, zapraszamy na webinarium! Już w najbliższy czwartek 8 maja o godz. 16:00 pani Hélène Tremblay opowie o nowych publikacjach Hachette FLE: Cosmopolite 4 i seriach FOCUS oraz EN CONTEXTE. * szczegółowe informacje *

Nauczycieli zainteresowanych przykładowym fragmentem książki zapraszamy do kontaktu z doradcami metodycznymi (telefonicznie, mailowo lub osobiście w księgarni Bookland).

 

Pozdrawiamy

Zespół Hachette FLE