Newsletter

9. Warszawskie Targi Książki

7 maja 2018

 

Serdecznie zapraszamy Nauczycieli języka francuskiego na konferencje metodyczne organizowane w ramach   9. Warszawskich Targów Książki   w sobotę 19 maja w godz. 10:00 - 12:00.

 

Program konferencji:

1/ Enseigner avec des documents authentiques pour motiver une classe de FLE.

Prowadzenie: Violaine JAMEN, doradca metodyczny Hachette Livre

2/ En Avant 2 – enseigner les « savoir-faire avancés ».

Prowadzenie: Barbara KLIMEK, doradca metodyczny Hachette FLE

 

Opis konferencji:

W pierwszej części spotkania zaprezentujemy, w jaki sposób pracować z dokumentem autentycznym w oparciu o podręczniki Adomania, Cosmopolite oraz o nową kolekcję Delf junior et scolaire, by skutecznie wzbudzić motywację wśród uczniów do nauki języka francuskiego.

W drugiej części spotkania omówimy jak ułatwić uczniom proces integrowania umiejętności w celu osiągnięcia kompetencji komunikacji na przykładzie podręcznika En Avant 2 dla kl. VIII SP.

 

Konferencja odbędzie się w sobotę 19 maja w godz. 10:00 - 12:00 w sali Londyn B (poziom 2 - Centrum Konferencyjne) na Stadionie Narodowym (PGE Narodowy, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1).

Szczegółowy PLAN TARGÓW do pobrania na stronie organizatora.

 

W celach organizacyjnych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w konferencji:

- tel.: 22 667 58 08 lub 697 108 008

- mail: hachettefle@hachettefle.pl

 

Dla zarejestrowanych uczestników konferencji przygotujemy atrakcyjny pakiet konferencyjny, certyfikat oraz egzemplarze okazowe nowych podręczników.

 

Najnowsze publikacje Hachette FLE będą dostępne na stoisku wydawnictw francuskich BIEF (stoisko 99/D11, poziom 0). Sprzedaż książek zapewni Księgarnia Francuska EDUKATOR z Krakowa.

ZAPRASZAMY NA TARGI!